UWM PARTNEREM MERYTORYCZNYM DEFENCE24DAY

Dzięki staraniom Katedry Wojskoznawstwa i Studiów Strategicznych nasz Uniwersytet został partnerem merytorycznym jednej z największych w Europie konferencji poświęconej obronności - Defence24Day.

Dzięki temu grupa naszych pracowników, a także reprezentacja studentów, składająca się w głównej mierze z członków Studenckiego Koła Naukowego Gier i Symulacji Wojennych weźmie udział we wspomnianej imprezie, zaś Uniwersytet będzie dysponował własnym stoiskiem, na którym będą prezentowane m.in. kierunki studiów oraz osiągnięcia pracowników Katedry oraz słuchaczy kierunków Wojskoznawstwo i Interdyscyplinarne Studia Strategiczne.

Warto nadmienić, że wśród prelegentów znajdzie się szereg czołowych polityków i wojskowych państw zjednoczonych pod sztandarem Paktu Północnoatlantyckiego. Ponadto swoje produkty będą prezentować najwięksi producenci uzbrojenia i inne firmy związane z obronnością, takie jak: Boeing, Lockheed Martin, Airbus, Saab, PZL-Świdniki, Fabryka Broni "Łucznik", Polska Grupa Zbrojeniowa, Grupa WB, Akademia Sztuki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna i szereg innych!

Więcej informacji znajdziecie państwo pod adresem: https://defence24day.pl/pl

Relacja z edycji 2021 Defence24Day: